Technologie laserowe - Worshop POLLASNET-u2006-11-20

Stan technologii laserowych w państwach UE, potencjalne możliwości Polskich firm oraz rola organizacji wspierających rozwój technologii będzie tematem workshopu „Laser and Optical Technologies – Implementation in Industry and SME’s” organizowanego przez POLLASNET 11-12 grudnia 2006 w Warszawie. Celem workshopu jest przedstawienie zarówno produkcji małych i średnich firm laserowych w państwach UE, jak również zaprezentowanie możliwości produkcyjnych polskich firm w zakresie urządzeń oraz technologii laserowych i optycznych.
Udział w workshopie jest bezpłatny jednak ze względów lokalowych liczba uczestników jest ograniczona i będzie decydować kolejność zgłoszeń, bezposrednim e-mailem potwierdzimy zarezerwowanie miejsca. Dla członków POLLASNET-u zapewniamy materiały konferencyjne oraz pomoc w znalezieniu noclegu dla osób spoza Warszawy.
Chętnych do udziału w workshopie prosimy o wypełnienie załączonego ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA i przesłanie na adres zpatron@wat.edu.pl
Miejscem workshopu będzie Hotel: IBIS WARSZAWA CENTRUM, Al. Solidarności 165. Językiem workshopu jest j. angielski, program w załączeniu.
Bezpośredni kontakt: Zbigniew Patron tel. 22 6837639, kom. 605681694, e-mail: zpatron@wat.edu.pl.


Dostępne dokumenty:


PoprzedniSpis nowościNastępny